parallax background

— شرکت پیشگامان بازی سازان رابین تک


درباره شرکت


شرکت پیشگامان بازی سازان رابین تک، با 10 سال تجربه در زمینه ساخت دستگاه های شهربازی سرپوشیده، به عنوان یکی از نخستین سازندگان ایرانی دستگاه های شهربازی، فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1397 آغاز نمود.

شرکت رابین تک با دارا بودن پروانه بهره برداری و استاندارد دستگاه های شهربازی پاسخگوی نیاز ها و انتظارات مجموعه بزرگ صنعت تفریحات و سرگرمی در کشور و خارج از مرزهای آن می باشد.

این شرکت در سال های 2018 ،2019 و 2021 سابقه حضوری موفق در نمایشگاه بین المللی امتک و همچنین سابقه حضور در نمایشگاه اترکس استانبول 2022 را دارا می باشد. شایان ذکر است که تنوع محصوالت این شرکت بسیار فراوان بوده و از 11 محصول در سال 2018 به 18 محصول در سال 2019 و 23 محصول در سال 2022 رسیده است.

مشاوره در زمینه خرید دستگاه شهربازی سرپوشیده و همچنین راهنمایی در زمینه طراحی شهربازی سرپوشیده یکی از کارهای شرکت برای آن دسته از عزیزانی است که می خواهند در این زمینه سرمایه گزاری کنند.


ادامه مطلب


 
 

تاریخچه شرکت رابین تک

 • 1397

  آغاز فعالیت رسمی شرکت پیشگامان بازی سازان رابین تک
 • 1397

  شرکت نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات و سرگرمی (امتک) و طراحی 11 محصول
 • 1398

  نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات و سرگرمی (امتک) و طراحی 18 محصول
 • 1400

  نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات و سرگرمی (امتک)
 
 

خدمات شرکت
خدمات پس از فروش شامل گارانتی معتبر، بروز رسانی نرم افزارها، پشتیبانی فنی به صورت آنلاین و ارتباط مداوم با مشتریانامکان ساخت دستگاه ها براساس خواسته ها، نظرات و سلایق خاص مشتریان به صورت سفارشی، در صورت قابل اجرا بودنارائه مشاوره در خرید دستگاه ها، طبق نیاز مشتریان و متناسب با فضای مورد استفاده آنها جهت انجام یک سرمایه گذاری موفقامور مربوط به آموزش پرسنل، متخصصان فنی، تعمیرات و نگهداری از تجهیزات جهت تسهیل در استفاده از دستگاه ها

parallax background

محصولات RTGAMES

از ویژگی های محصولات رابین تک می توان به جذابیت، مهیج و خاص بودن، قیمت مناسب، تکنولوژی پیشرفته، گارانتی یکساله، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش مادام العمر نام برد.

مشاهده شرکت روی نقشه گوگل


پروژه های شرکت


[suncode_ir_iranmap_pro map_id="1" width="700" height="700"]

گواهی ها و لوح های تقدیر