درباره شرکت

parallax background

— شرکت پیشکامان بازی سازان رابین تک


درباره شرکت


شرکت پیشکامان بازی سازان رابین تک، با 10 سال تجربه در زمینه تولید دستگاه های شهربازی سرپوشیده و احداث شهربازی سرپوشیده به عنوان یکی از نخستین طراحان و سازندگان دستگاه های شهربازی سرپوشیده در کشور ، فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1397 آغاز نموده است.

این شرکت با دارا بودن پروانه بهره برداری و استاندارد محصولات، پاسخگوی نیازها و انتظارات مجموعه بزرگ صنعت تفریحات و سرگرمی در سراسر کشور و خارج از آن می باشد.

این شرکت در سال های 2018 ،2019 و 2021 سابقه حضوری موفق در نمایشگاه بین المللی امتک و همچنین سابقه حضور در نمایشگاه اترکس استانبول 2022 را دارا می باشد. شایان ذکر است که تنوع محصوالت این شرکت بسیار فراوان بوده و از 11 محصول در سال 2018 به 18 محصول در سال 2019 و 23 محصول در سال 2022 رسیده است

از ویژگی های محصولات رابین تک می توان به جذابیت، مهیج و خاص بودن، قیمت مناسب، تکنولوژی پیشرفته، گارانتی یکساله، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش مادام العمر نام برد.

محصوالت شرکت رابین تک در عین همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا و رعایت استانداردهای جهانی، از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی برخوردار بوده و دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند. این شرکت علاوه بر تولید دستگاه های شهربازی سرپوشیده در زمینه مشاوره خرید دستگاه های شهربازی، طراحی، تجهیز و چیدمان شهربازی، نصب، راه اندازی و تعمیرات دستگاه های شهربازی، آموزش پرسنل و اپراتور های شهربازی و کلیه امور فنی مربوطه دارای تجربه و تخصص می باشد تا با مشتریان گرامی همکاری نماید.

همچنین مجموعه رابین تک علاوه بر ایده، طراحی و ساخت دستگاه های شهربازی سرپوشیده، در امور مشاوره خرید دستگاه شهربازی های سرپوشیده و روباز، آموزش پرسنل، تعمیرات و نگهداری تجهیزات و ارائه گارانتی معتبر نیز آماده خدمت رسانی می باشد.
نمایش ویدیویی در ارتباط با شرکت رابین تک


پروژه های شرکت


get
روی هر استان کلیک کنید تا پروژه های مربوط به آن استان را ببینید.