درباره شرکت

parallax background

— شرکت پیشکامان بازی سازان رابین تک


درباره شرکت


شرکت پیشکامان بازی سازان رابین تک، با 10 سال تجربه در زمینه تولید دستگاه های شهربازی سرپوشیده و احداث شهربازی سرپوشیده به عنوان یکی از نخستین طراحان و سازندگان دستگاه های شهربازی سرپوشیده در کشور ، فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1397 آغاز نموده است.

این شرکت با دارا بودن پروانه بهره برداری و استاندارد محصولات، پاسخگوی نیازها و انتظارات مجموعه بزرگ صنعت تفریحات و سرگرمی در سراسر کشور و خارج از آن می باشد.

گروه صنعتی رابین تک در سال های 2018 و 2019 سابقه ی حضوری موفق در نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات و سرگرمی (امتک) را دارا می باشد.

. قابل ذکر است که محصولات گروه صنعتی رابین تک در سال 2018، از تعداد 11 محصول، به تعداد 18 محصول در سال 2019 ارتقاء یافته اند.

از ویژگی های محصولات رابین تک می توان به جذابیت، مهیج و خاص بودن، قیمت مناسب، تکنولوژی پیشرفته، گارانتی یکساله، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش مادام العمر نام برد.

همچنین مجموعه رابین تک علاوه بر ایده، طراحی و ساخت دستگاه های شهربازی سرپوشیده، در امور مشاوره خرید دستگاه شهربازی های سرپوشیده و روباز، آموزش پرسنل، تعمیرات و نگهداری تجهیزات و ارائه گارانتی معتبر نیز آماده خدمت رسانی می باشد.





پروژه های شرکت


[suncode_ir_iranmap_pro map_id="1" width="700" height="700"]